השירותים שלנו

שירותי הרילוקיישן שלנו

שיחת ייעוץ ותמיכה לאורך הרילוקיישן לאנגליה

החל מ – £170

שיחת הייעוץ בוידאו אורכת כ-90 דקות וכוללת מתן מידע ממוקד ועצות פרקטיות בהתאם לצרככם ונסיבות המעבר הייחודיות לכם. טרם השיחה תתבקשו למלא שאלון לאפיון נסיבות המעבר שלכם על מנת למקד את הייעוץ סביב הנושאים החשובים לכם, לרבות בחירת אזור מגורים, מסגרות חינוך, שרותי בריאות, פערים ביורוקרטיים, בע”ח ועוד.
לאחר שיחת הייעוץ הראשונית תקבלו גישה לקבוצת הפייסבוק הסגורה שם תוכלו להנות ממאגר מידע רחב הנוגע באספקטים השונים של המעבר ותוכלו להתייעץ עימי לגבי שאלות שוודאי יעלו בשלבי המעבר השונים.
כל זאת ללא עלות נוספת.

לפרטים נוספים והזמנת השירות לחצו כאן.

סיוע במציאת מקום מגורים מרחוק

החל מ- £180

שירות זה נועד לאלו המעתיקים את חייהם ללונדון (או לרחבי אנגליה) ומבקשים סיוע במציאת דירה מרחוק עוד בטרם ההגעה לאנגליה ע”מ לחסוך את הצורך במגורים זמניים והמרוץ המייגע למציאת דירה מיד עם הנחיתה. במסגרת שרות זה, תוכלו לאתר דירות/בתים פוטנציאלים באמצעות חיפוש באתרי אינטרנט מקומיים להשכרת דירות, ואנו נעשה עבורכם את עבודת השטח לרבות סיור בבית המיועד בזמן שאתם מחוברים בשיחת וידאו ע”מ להבין מקרוב אם הוא מתאים לצרככם. כאשר ימצא הבית המתאים, נלווה אתכם בתהליך עד סגירת החוזה.

לפרטים נוספים והזמנת השירות לחצו כאן.


white-2563976_640

סיוע במציאת מקום מגורים- ביקור הכנה

החל מ- £180

שירות זה נועד לאלו המעתיקים את חייהם ללונדון (או לרחבי אנגליה) ומבקשים סיוע במציאת דירה והמגיעים לאנגליה לביקור הכנה או נמצאים בימים הראשונים לתחילת הרילוקיישן. במסגרת שרות זה, תוכלו לאתר דירות/בתים פוטנציאלים באמצעות חיפוש באתרי אינטרנט מקומיים להשכרת דירות ואנו נארגן עבורכם יום סיורי דירות אליו נתלווה על מנת שנוכל לעזור לכם מנסיוננו להבין האם הנכס הולם את הסטנדרט בשוק והאם הוא יתאים לצרככם. כאשר ימצא הבית המתאים, נלווה אתכם בתהליך עד סגירת החוזה.

לפרטים נוספים והזמנת השירות לחצו כאן.

שירות תמיכה והתחברות לספקי שירות

החל מ- £50

שירות זה מאפשר לכם להיכנס לבית כשהכל כבר מוכן: אינטרנט, כבלים, רהיטים מורכבים (אם הזמנתם), ואפילו סופרמרקט לימים הראשונים יחכה בבית עבורכם.

 

לפרטים נוספים והזמנת השירות לחצו כאן.


סיוע בפתיחת חשבון בנק

£50

תאום פגישה לפתיחת חשבון מהיר (48 שעות) בבנק בארקליס.

 

לפרטים נוספים והזמנת השירות לחצו כאן.

רשימות

£15

צ’ק ליסט טרום מעבר – רשימה הכוללת 55 משימות חיוניות ומומלצות עפ”י נקודות זמן שונות טרם המעבר בהן מומלץ לבצע אותן.

רשימת בתי ספר יהודים ומקומיים בלונדון – הרשימה כוללת מבחר של חמישים בתי ספר יהודים, ומקומיים עם שיעור אוכלוסייה ישראלית גבוה ברחבי לונדון. הרשימה מספקת מידע על מאפיינים שונים של כל בית ספר לרבות תחום גילאים, מגדר, צביון דתי, סוג ביה”ס, מיקום/שכונה, תמיכה ממשלתית, דירוג אקדמי, קישורים לאתר ביה”ס, אתר ממשלתי, ודוחות Ofsted ו Pikuach

 

לפרטים נוספים והזמנת השירות לחצו כאן.

todo-lists-5238324_640

צרו איתנו קשר

[wpforms id=”545″ title=”false” description=”false”]